Ankara Hp Notebook Servisi

HP bilgisayarlarınız ve HP yazıcılarınız hakkında öğrenmek isteyeceğiniz tüm bilgileri sağlamaya çalışıyor, Ankara’da bulunan servisimizde sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Bizler, Ankara hp notebook servisi olarak, sizlere en güvenilir hizmeti sunuyoruz.

Servisimizin sizlere sunduğu imkanlar

Sizlere sunduğumuz imkanlar ve verdiğimiz hizmetler doğrultusunda büyüyen, gelişen ve güveninizi kazanan hp notebook servisi olarak peki sizlere ne tür hizmetler veriyoruz?

Profesyonel olarak bilgilerinizi kurtarıyoruz. Kaybolan verilerimize ne olacak? Bu durumda firmamız son teknoloji cihazlarla laboratuvar ortamında veri kurtarma işlemini gerçekleştirmektedir. Ankara hp notebook servisimiz her türlü kayıt noktası seçtiğiniz ortamda gerçekleşen veri kayıplarını kurtarmak için yüksek başarı oranımız ile ücretsiz analiz imkanıyla ekonomik fiyatları sizlere sunuyoruz. Biz Ankara hp notebook servisi, hizmeti veren bir firmayız.

Teknik Servis

Teknik servisimiz 5 ana servis üzerinden sizlere en iyi imkanlarda en kaliteli servisi sağlamak için hizmet sağlıyor. Neler yapıyoruz?

Bilgisayar Bakım Anlaşması; Yıllık olarak “Bilgisayar Bakım Anlaşması” firmamızda en çok tercih edilen hizmet arasında yer almaktadır. Öncelikli olarak şirketler tarafından tercih edilen bu hizmet periyodik olarak bilgisayarlarınızdaki bakımları yapıyor böylece olası durumlara karşı hazırlıklı olarak iş ve zaman kaybını kaldırıyoruz.

Yerinde teknik servisi imkanıyla zamanınız sizlere kalıyor, sizler yerine teknik ekibimiz yerinde tamir hizmeti sunuyor.

Tüm notebooklarınızı usta ellerde tamir ediyoruz. İhtiyacınız olan bilgisayarı desteğimizle size edindiriyoruz.

Bilgisayarınız için sarf malzemeleri sunuyoruz. Sarf malzemelerimiz de neler var? Ana kart, chip, ekran kartı, bataryalar ve batarya tamirleri, adaptörler ve kırılan ekranlarınızın değişimini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.