Ankara Lenovo Notebook Servisi

Üstün Kalite ve Alanında Bir Numara

Alanında bir numara olan bilgisayar ve yedek parçaları üzerine hizmetler veren firmamızın verdiği belli başlı hizmetler şu şekildedir: Teknik servis, web tasarımı yapmak, server – firewall ve veri kurtarma ve bu gibidir. İşinde uzman ve oldukça özverili çalışanları ile üstün kalite hizmet veren firmamızın, teknik servis alanında Ankara Lenovo notebook servisi dikkat çekmektedir.

Notebook Tamirinde Son Derece Bilgili

Notebook tamiri yapabilmek zannedildiği gibi kolay bir iş değildir. Bilgi, birikim ve tecrübe isteyen bir iştir. Notebook tamiri yapan ancak bu konuda gerekli bilgi, birikim ve tecrübe sahibi olmayan firmalar; tamir etmek isterken; notebooklarınıza telafisi mümkün olmayan büyük zararlar verebilirler. Bu sebep ile notebooklarınızı; size güven veren, tecrübe sahibi, müşteri potansiyeli yüksek ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamıza teslim edebilirsiniz.

Arzuladığınız benzersiz ve kaliteli hizmeti, bilgi ve birikimi yüksek çalışma kadrosu ile birlikte firmamız da bulabilirsiniz.

Firmamız; notebook adaptör, ekran kartı, ana kart tamiri, virüs temizleme, klavye sorunları, format atma gibi işlemleri ve daha fazlasını başarılı bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca notebooklarınızda oluşan donanımsal ya da yazılımsal bütün arızaları garanti kapsamında yapmaktadır. Böylelikle firma çalışanlarımızdan kaynaklanan bir hata ya da sıkıntı olursa bunları garanti kapsamı içinde sizden ücret talep etmeden çözüme ulaştırmaktayız. Ankara Lenovo notebook servisi her zaman müşterilerinin yanında olduğunu göstermektedir.