Hafif yapıları sayesinde kolay taşınabilen, performansı yüksek, kolay kullanılan notebook çeşitlerinde yaşanan her türlü problemde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Çok sayıda kişi tarafından kullanılan notebook modelleri, bir süre kullanımdan sonra çeşitli sorunlar yaratabilmektedir. Bu sorunların giderilmesi için Ankara Toshiba notebook servis merkezi ile iletişim kurabilirsiniz.

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet

Alanında uzman ekiple çalışan Ankara Toshiba notebook servis merkezi olarak, meydana gelen arızaların tespiti ve giderilmesi kısa sürede mümkün olmaktadır. Her aşamada iletişim kurarak bilgi alabileceğiniz merkezimizde, uygun fiyat garantisi de sunulmaktadır. Öncelikle arızanın kaynağı tespit edilerek, gerekli adımlar atılmaktadır. Sektörde uzun yıllardır başarılı şekilde ilerleyen merkezimiz, binlerce kişiye hizmet vermiştir. Markası ve modeli fark etmeksizin tamirat sağlayan ekibimiz sayesinde, herhangi bir endişe duymanız gerekmeyecek. Güleryüzlü hizmet anlayışına sahip çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikalarla çalışmaya devam etmektedir.

Ürün Satışı Yapılmaktadır

Firmamız, yalnızca notebook servis merkezi olarak hizmet vermemektedir. Meydana gelen arızalardan dolayı yenilenmesi gereken ya da daha yüksek bir modelle değiştirilmek istenen bazı ürünlerin de satışını yapmaktayız. Bilgisayarlar ve teknolojik cihazlar için oldukça önemli olan anakart, adaptör, batarya, lcd panel satışı da Ankara Toshiba notebook servis merkezi tarafından uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Verileriniz Kurtarılmaktadır

Oluşan herhangi bir arıza durumunda, notebook üzerinde kayıtlı olan her türlü veri güvenli şekilde kurtarılmaktadır. Fotoğraf, yazı ve ses dosyaları herhangi bir zarar gelmeksizin yedeklenmektedir.