Ankara Toshiba Notebook Servisi

Hafif yapıları sayesinde kolay taşınabilen, performansı yüksek, kolay kullanılan notebook çeşitlerinde yaşanan her türlü problemde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Çok sayıda kişi tarafından kullanılan notebook modelleri, bir süre kullanımdan sonra çeşitli sorunlar yaratabilmektedir. Bu sorunların giderilmesi için Ankara Toshiba notebook servis merkezi ile iletişim kurabilirsiniz.

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet

Alanında uzman ekiple çalışan Ankara Toshiba notebook servis merkezi olarak, meydana gelen arızaların tespiti ve giderilmesi kısa sürede mümkün olmaktadır. Her aşamada iletişim kurarak bilgi alabileceğiniz merkezimizde, uygun fiyat garantisi de sunulmaktadır. Öncelikle arızanın kaynağı tespit edilerek, gerekli adımlar atılmaktadır. Sektörde uzun yıllardır başarılı şekilde ilerleyen merkezimiz, binlerce kişiye hizmet vermiştir. Markası ve modeli fark etmeksizin tamirat sağlayan ekibimiz sayesinde, herhangi bir endişe duymanız gerekmeyecek. Güleryüzlü hizmet anlayışına sahip çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikalarla çalışmaya devam etmektedir.

Ürün Satışı Yapılmaktadır

Firmamız, yalnızca notebook servis merkezi olarak hizmet vermemektedir. Meydana gelen arızalardan dolayı yenilenmesi gereken ya da daha yüksek bir modelle değiştirilmek istenen bazı ürünlerin de satışını yapmaktayız. Bilgisayarlar ve teknolojik cihazlar için oldukça önemli olan anakart, adaptör, batarya, lcd panel satışı da Ankara Toshiba notebook servis merkezi tarafından uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Verileriniz Kurtarılmaktadır

Oluşan herhangi bir arıza durumunda, notebook üzerinde kayıtlı olan her türlü veri güvenli şekilde kurtarılmaktadır. Fotoğraf, yazı ve ses dosyaları herhangi bir zarar gelmeksizin yedeklenmektedir.

 

Devamı

Ankara Lenovo Notebook Servisi

Ankara Lenovo Notebook Servisi

Üstün Kalite ve Alanında Bir Numara

Alanında bir numara olan bilgisayar ve yedek parçaları üzerine hizmetler veren firmamızın verdiği belli başlı hizmetler şu şekildedir: Teknik servis, web tasarımı yapmak, server – firewall ve veri kurtarma ve bu gibidir. İşinde uzman ve oldukça özverili çalışanları ile üstün kalite hizmet veren firmamızın, teknik servis alanında Ankara Lenovo notebook servisi dikkat çekmektedir.

Notebook Tamirinde Son Derece Bilgili

Notebook tamiri yapabilmek zannedildiği gibi kolay bir iş değildir. Bilgi, birikim ve tecrübe isteyen bir iştir. Notebook tamiri yapan ancak bu konuda gerekli bilgi, birikim ve tecrübe sahibi olmayan firmalar; tamir etmek isterken; notebooklarınıza telafisi mümkün olmayan büyük zararlar verebilirler. Bu sebep ile notebooklarınızı; size güven veren, tecrübe sahibi, müşteri potansiyeli yüksek ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamıza teslim edebilirsiniz.

Arzuladığınız benzersiz ve kaliteli hizmeti, bilgi ve birikimi yüksek çalışma kadrosu ile birlikte firmamız da bulabilirsiniz.

Firmamız; notebook adaptör, ekran kartı, ana kart tamiri, virüs temizleme, klavye sorunları, format atma gibi işlemleri ve daha fazlasını başarılı bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca notebooklarınızda oluşan donanımsal ya da yazılımsal bütün arızaları garanti kapsamında yapmaktadır. Böylelikle firma çalışanlarımızdan kaynaklanan bir hata ya da sıkıntı olursa bunları garanti kapsamı içinde sizden ücret talep etmeden çözüme ulaştırmaktayız. Ankara Lenovo notebook servisi her zaman müşterilerinin yanında olduğunu göstermektedir.

Devamı

Ankara Hp Notebook Servisi

Ankara Hp Notebook Servisi

HP bilgisayarlarınız ve HP yazıcılarınız hakkında öğrenmek isteyeceğiniz tüm bilgileri sağlamaya çalışıyor, Ankara’da bulunan servisimizde sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Bizler, Ankara hp notebook servisi olarak, sizlere en güvenilir hizmeti sunuyoruz.

Servisimizin sizlere sunduğu imkanlar

Sizlere sunduğumuz imkanlar ve verdiğimiz hizmetler doğrultusunda büyüyen, gelişen ve güveninizi kazanan hp notebook servisi olarak peki sizlere ne tür hizmetler veriyoruz?

Profesyonel olarak bilgilerinizi kurtarıyoruz. Kaybolan verilerimize ne olacak? Bu durumda firmamız son teknoloji cihazlarla laboratuvar ortamında veri kurtarma işlemini gerçekleştirmektedir. Ankara hp notebook servisimiz her türlü kayıt noktası seçtiğiniz ortamda gerçekleşen veri kayıplarını kurtarmak için yüksek başarı oranımız ile ücretsiz analiz imkanıyla ekonomik fiyatları sizlere sunuyoruz. Biz Ankara hp notebook servisi, hizmeti veren bir firmayız.

Teknik Servis

Teknik servisimiz 5 ana servis üzerinden sizlere en iyi imkanlarda en kaliteli servisi sağlamak için hizmet sağlıyor. Neler yapıyoruz?

Bilgisayar Bakım Anlaşması; Yıllık olarak “Bilgisayar Bakım Anlaşması” firmamızda en çok tercih edilen hizmet arasında yer almaktadır. Öncelikli olarak şirketler tarafından tercih edilen bu hizmet periyodik olarak bilgisayarlarınızdaki bakımları yapıyor böylece olası durumlara karşı hazırlıklı olarak iş ve zaman kaybını kaldırıyoruz.

Yerinde teknik servisi imkanıyla zamanınız sizlere kalıyor, sizler yerine teknik ekibimiz yerinde tamir hizmeti sunuyor.

Tüm notebooklarınızı usta ellerde tamir ediyoruz. İhtiyacınız olan bilgisayarı desteğimizle size edindiriyoruz.

Bilgisayarınız için sarf malzemeleri sunuyoruz. Sarf malzemelerimiz de neler var? Ana kart, chip, ekran kartı, bataryalar ve batarya tamirleri, adaptörler ve kırılan ekranlarınızın değişimini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

 

 

Devamı

Dell Ankara Teknik Servisi

Dell Ankara teknik servisi güvencesi ile bilgisayarlarınızı uzun süre kullanabilmeniz ve verim alabilmeniz, cihazınıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka ile eş değer. Bu alanda işini bilen bir ekiple çalışarak her türlü onarım, bakım ve teknik destek sürecinde bilgisayarınızı güvence altına alabilmektesiniz. Cihazınıza yerleşerek verilerinizi tehlikeye düşüren virüsler, ekran kartlarında oluşabilecek problemler ve bilgisayarınızı ilgilendiren tüm arızalarda Dell Ankara teknik servisi güvencesine başvurabileceğiniz gibi kısa sürede ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilmektesiniz. Bilgisayar kullanıcılarının rutin format süreçlerinde hem gerekli yazılımların yüklenmesi hem de orjinal işletim sistemi kurulumları ile cihazınızın alacağınız verimi maksimum seviyeye çıkaran bu işlemler, internet bağlantısı kurulumu ve modem gibi alanlarda da beklentilerinizi karşılamaktadır. Gerek format sonrasında veya kişisel dikkatsizlik ötürü kaybolan verilerin kurtarılması gerekse de bilgisayarınızın donanımsal parçalarında meydana gelen hasar anında tespit edilmekte ve size doğrudan hizmet sunulmaktadır.

Özellikle teknolojik cihaz gibi uzmanlığın olmazsa olmak olarak bilindiği elektronik dünyasında müşteri odaklı çalışma anlayışı büyük önem taşımaktadır. Her türlü tamiratın ve hasarın giderilerek kullanıcıya temiz bir cihaz sunabilmek, yapılan işin titizliğinin ve kalitesinin bir göstergesidir. Çözüm odaklı çalışma anlayışı ve donanımlı kadro, model veya marka fark etmeksizin cihazın yeniden eskisi gibi verimli çalışabilmesi adına gerekli zemini oluşturabilmektedir. Bilgisayarınızın güvenliği ve uygun fiyata kaliteli hizmet alabilmek adına kurumsal firma kalitesinden ödün vermemeli, teknik destek ve servis ağı ile sizinle doğrudan çalışan bir ekibi tercih etmelisiniz.

 

Devamı

Batarya kullanımı nasıl olmalı

Batarya kullanımı nasıl olmalı sorusuna cevap olarak kişisel özen göstermek verilebilir. Çünkü biz teknolojik aletlerimizi ne kadar özenle kullanırsak dayanma gücü de performansı da o kadar uzun süreli olur. Öncelikle önemli olan nokta şarj etme konusundaki zamanlama ve hassasiyet. Telefonumuzu ya da bilgisayarımızı kullanırken öncelikle şarjımız yüzde ona indiği zaman bırakmalıyız. Yüzde on göstergesinden sonra telefonu şarj etmeliyiz. Ve yüzde yüz olmadan telefonumuzu şarjdan almamalıyız. Aynı durum bilgisayarlar için de geçerlidir. Düşük pil uyarısı geldiğinde zaten otomatik olarak aletin performansı düşecektir. Ekran parlaklığı da batarya kullanımında önemli bir noktadır. Telefonumuzun ekran parlaklığı yüksek olduğu sürece hem gözlerimize zarar verir hem de şarj dayanma süresini eksiltir. Laptop bilgisayarlarda da ekran parlaklılığı gücü azaltan faktördür. Aynı zamanda akıllı telefonlarda arka ekranda açık kalan sekmeler de batarya kullanım süresini azaltan etmendir. Açık kalan pencereler şarjı yer ve kullanım süresi daha da azalır. Telefon ve bilgisayarlar için böyle olan durum tabletler için de geçerlidir. Şarj dolarken bu aletleri kullanmamalıyız. Şarj dolarken hareket ettirilen tablet, telefon, bilgisayar soketlere zarar verir. Ve bu yüzden hem şarj aleti bozulur hem de batarya ömrü zayıflar. Orjinal şarj aleti kullanmalıyız ve arka plandaki uygulamalarımızı kapatmalıyız. Güç tasarrufu açık olarak kullanırsak batarya kullanımı nasıl olmalı sorusuna da cevap vermiş oluruz.

 

Devamı

Ankara Laptop firmaları

Bilişim sektöründe hizmet veren firmalar arasında müşteri potansiyeli yüksek, kaliteli hizmet veren, müşterilerinin güvenini kazanmış bir firma ile çalışmak sanırım sizinde tek amacınızdır. O halde sizi Epoks bilişim firmamıza bekleriz. Ankara Laptop firmaları arasında yılların deneyimize sahip olan ve bilgisayarların her türlü sorunlarını uzman ekibi ile çözen firmamız hizmet kalitesinden asla ödün vermemektedir. Prensiplerimizin başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Ankara Laptop firmaları her geçen gün artsa da bizim verdiğimiz hizmet ve güven müşteri potansiyelimizi asla düşürmemektedir. Laptoplarınızın yazılımsal ve donanımsal tüm arızaları, yedek parça değişimleri ve satışlarını yaparak sizleri sorunsuz bir şekilde uğurlamaktayız. Ankara Laptop firmaları arasında bizim yerimiz müşterilerimiz için çok farklıdır.

Hizmetlerimiz arasında bakım anlaşması, veri kurtarma, hosting hizmetleri, domain hizmetleri, web tasarım hizmetleri, internet kurulumları gibi daha sayamadığımız birçok hizmet yer almaktadır. Ankara Laptop firmaları içinde bu işe yeni başlayan ve yeterli deneyime sahip olmayan firmaların yanı sıra Epoks bilişim gibi yıllarını bu sektörde hizmet vermeye adamış firmaların bulunması sizleri de mutlu etmektedir. Laptoplarınız teslim ederken tek korkunuz güven olmaktadır. Firmamızın hizmetlerinden yararlanarak ayrıcalığımızı kendiniz görmelisiniz. Ankara Laptop firmaları arasında tercih yaparken en doğru kararı vermelisiniz. Bizimle çalışmaktan asla pişman olmayacak doğru adreste olduğunuzu göreceksiniz. Bundan sonra firma arayışına son vererek her tülü sorunlarınızın çözümünü Epoks bilgisayar firmamız da bulacaksınız.

Devamı

Ankara Dell Servisi

Bilgisayar tamiri yapan birçok firma bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadıkları için sizlere beklediğiniz hizmeti verememektedir. Sorunlarınıza çözüm olmak yerine daha büyük sorunlara sebep olmaktadır. Ankara Dell servisi yılların deneyimine sahip, her türlü belge ve ruhsata sahip, müşteri potansiyeli yüksek en güvenilir firmalardan biridir. Ankara Dell servisi olarak yerinde servis hizmeti veriyor, gerekli durumlarda cihazınızı servisimize alarak arıza tespiti yapıyoruz. Hizmeti ayağınıza getirerek getir-götür zahmetinden de kurtarıyoruz. Ankara Dell servisi ana kart, ses kartı, ekran kartı tamiri ve değişimi, adaptör sorunları, klavye sorunları ve değişimi, inverter arızaları, modem kurulumu, ağ kurulumu, LCD ekran değişimi, hard disk arızaları ve değişimi, veri kurtarma, bakım anlaşması ve daha birçok çok hizmet yer almaktadır.

Ankara Dell servisi olarak veri kurtarma hizmetini gizlilik içinde vererek sizlerin güvenini kazanmış olmanın gururunu taşımaktayız. Şirket ve kamular yararına verdiğimiz bakım anlaşması hizmeti ile bilgisayarlarınıza periyodik bakımlar yaparak arızaları engelliyor, verilerinizi yedekleyerek bu sorunu da ortadan kaldırıyoruz. Ankara Dell servisi Hizmetlerimiz arasında yedek parça değişimi ve satışı da garantili olarak yapılmaktadır. Böylece en ufak bir sorunda yanınızda olmaktayız. Ankara Dell servisi firmamızın hizmet ayrıcalığını görmek için bizimle çalışmanız gerekmektedir. Bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal tüm sorunlarının çözümünü Ankara Dell servisi firmamızda bulacak, hizmetlerimiz karşısında ne kadar doğru karar verdiğinizi göreceksiniz.

Devamı

Acer LCD ekran değişimi ve tamiri

LCD ekranlar da bilgisayarlar gibi titiz kullanım gerektirir. Taşınabilir bilgisayarlar düşme veya darbeye maruz kaldıkları için ekranlarda çizikler, kırılmalar olmaktadır. LCD ekranlarda piksel hatalarından kaynaklanan görüntü bozuklukları meydana gelmektedir. Piksel hatalarını gidermek profesyonel kişilerin yapması gereken bir arızadır. Sıradan kişiler bu arızayı gideremez. Acer LCD ekran değişimi ve tamiri firmamızın uzman teknisyenleri garantili olarak bu işlemi gerçekleştirmektedir. LCD ekranlarda oluşan her hangi bir problemde kesinlikle karıştırmayın ve kimsenin karıştırmasına izin vermeden kesin çözüm için firmamızla iletişime geçmelisiniz. Tüplü monitörlerin yerini alan LCD ekranlar zarif olduğu kadar hassas ve titiz kullanım gerektirmektedir. Bilinçsiz tüketiciler LCD ekran arızalarında sıradan firmalar giderek çözüm yerine daha büyük sorunlarla geri dönmektedir.Acer LCD ekran değişimi ve tamiri hizmetimizin yanı sıra bakım onarım hizmeti ile de yanınızdadır. Bilgisayar kullanıcılarının artışı tamir ve servis hizmeti veren kişilerinde ayısını oldukça arttırmıştır. Ancak sizin için değerli olan bilgisayarlarınızı güvenmediğiniz kişilerin ellerine teslim etmemelisiniz. Acer LCD ekran değişimi ve tamiri yılların tecrübesi, her türlü belge ruhsata sahip olan firmadır. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız bir kere değil sürekli çalışma prensibi ile hizmet vermektedir. Acer bilgisayarlarınızda oluşabilecek ekran arızalarının yanı sıra yazılımsal ve donanımsal  tüm arızaları uygun fiyatlarla alarak kesin çözüme ulaşmak istiyorsanız zaman kaybetmeden firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Devamı

Acer Ankara Teknik Servis Kızılay

Bilgisayar sektöründe servis hizmeti veren firmaların sayısı hızla artış göstermektedir. Önemli olan firmalrın artışı değil, kaliteli hizmet veren firma bulmaktır. Birçok bilgisayar kullanıcısın en büyük en büyük şikayeti güvenilir firma bulamamaktır. Sıradan firmalar en küçük bir arıza tamir etmek yerine daha büyük arızalara sebep olarak maddi manevi sizleri mağdur etmektedir. Acer Ankara teknik servis kızılay olarak Ankara ve çevresinde yıllardır hizmet vrmekteyiz. Müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız sürekli çalışmayı tercih etmektedir. Acer bilgisayarlar kalitesi ve uygun fiyatları ile müşterilerimizin ilk tercih ettiği markalardan biridir. Geniş servis ağı, yedek parça kolaylığı, uygun fiyatları ve garantili teknik servis hizmetleri le müşterilerini memnun etmektedir.

Acer Ankara teknik servis kızılay olarak Acer bilgisayarlarınızı garantili ve garanti dışı tüm arızalarında yedek parça değişimlerinde garantili hizmet vermekteyiz. Firma olarak kamu ve şirketler yararına bilgisayar bakım anlaşması hizmeti vererek iş ve zaman kaybını ortadan kaldırıyor, verilerinizi yedekleyerek veri kaybı soununu da ortadan kaldırıyoruz. Hizmetlerimiz arasında xp sorunları, driver sorunları, veri kurtarma, virüs temizleme, ekran arızaları ve değişimi, format atma, florasan arızaları, ana kart, ekran kartı,ses kartı tamiri ve değişimi, inverter arızaları, işlemci arızaları hizmetlerimizden bir kaçıdır. Acer Ankara teknik servis kızılay olarak yerinde teknik servis hizmeti veriyor, gereken durumlarda bilgisayarlarınızı servisimize alıyor, sizleri bilgilendireek onayınız olduğu taktirde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. En kısa zamanda ilk günkü performansı ile teslim ediyoruz.

Devamı

Güvenilir notebook servisi

Laptop kullanıcıları çok iyi bilirler, bilgisayarlar herkese güvenilip verilmez. Laptopları arızalandığı zaman firmalarda öncelikle kalite ve güven ararlar. Laptop hastanesi olarak bunun bilincindeyiz ve hizmet kalitemize güveniyoruz. Müşteri potansiyeli yüksek olan firmamız kaliteli hizmetleri ve güven sayesinde bugünlere gelmiştir. Laptop hastanesi olarak hizmetlerimiz ana kart tamiri, ses kartı tamiri, ekran kartı tamiri, hard disk tamiri, alt kasa ve üst kasa tamiri, klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama, speaker tamiri, driver tamiri, cable tamiri, chipset tamiri, yedek parça değişimi ve satışını yapmaktayız. Laptop Hastanesi firmamız yerinde hizmet veriyor, gerekli durumlarda servisimize alarak arıza tespiti yapıyoruz. (daha&helliip;)

Devamı
Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!